Bağımlılıklar

 Alkol ve Madde Bağımlılığında Rezonans

 
Rezonans uygulamaları sadece sigara ve şeker-karbonhidrat bağımlılığında değil, alkol ve madde bağımlılığının da ortadan kaldırılmasında son derece etkilidir.
 
Alkol ve madde bırakma terapilerinde seansların nasıl kullanılacağına, beraberinde başka desteklerin de kullanılıp kullanılmayacağına kişinin özelliklerine ve asıl olarak neye ihtiyaç duyduğuna bakılarak karar verilir ve diğer terapi şekillerinin de eklenmesi gerekebilir.
 
Merkezimizde rezonans uygulamaları, uzman psikoloğumuz tarafından yapılan değerlendirme görüşmeleri ve ihtiyaç halinde yürütülecek olan psikoterapi seanslarıyla birlikte sağlanmaktadır.
 
İnternet, Oyun ve Kumar Bağımlılığı
 
Tüm bağımlılıklar kişinin ruhsal yapısı ile birebir bağlıdır ve kişinin psikolojik yapılanmasını ve uzun süreli izlem gerekliliğini göz ardı edilmemelidir. Yani bu terapiler için terapistin tecrübesi, diğer uygulamalar için olduğundan çok daha fazla önemlidir.
 
Merkezimizde bağımlılıklar konusunda tecrübeli uzman psikoloğumuz eşliğinde yapılan ilk görüşme - değerlendirme seansı sonrasında konuyla ilgili psikoterapi çalışmaları yürütülmektedir.
 
Randevu İçin
 
0 232 465 03 30 - 0 532 382 86 04

Adres

292 Sk. Selvili 2 Apt.
No: 16. Zemin kat.
Bayraklı - İzmir
Tel : 0.232.465 03 30

Çalışma Saatleri

Pztsi-Cuma  09:00 - 17:00
Cumartesi    09:00 - 16:00
Pazar              Kapalı

Beni Takip Edin